Pogoda w Bydgoszczy 29 maj 07:30 | Redaktor
Pogoda zawsze zmienną jest [POGODA]

Wyż „Steffen” znad morza Północnego stopniowo słabnie i będzie się przesuwał nad Skandynawię. Blokuje on jednak nadal cyrkulację zachodnią, czyli wędrówkę niżów atlantyckich na wschód. Z kolei płytki ośrodek niżowy „Isolde” nad wschodnią Ukrainą pogłębia się i wykazuje tendencję do przesuwania się na zachód.

Dynamiczne zmiany [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:50

Pada i padać będzie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:01

Jesteśmy pomiędzy wspomnianym niżem i wyżem, w masie powietrza polarnego morskiego, napływającego z północy i północnego wschodu.

Zachmurzenie będzie dziś w Bydgoszczy małe lub co najwyżej umiarkowane, bez opadów. Temperatura maksymalna około 18 stopni. Wiatr przeważnie umiarkowany, porywisty, z kierunków północnych.

W nocy nadal pogodnie. Temperatura minimalna około 5 stopni.

W sobotę zachmurzenie umiarkowane, ale z przejaśnieniami. Deszcz będzie padał dopiero w nocy z soboty na niedzielę, kiedy to wypełniający się ośrodek niżowy znajdzie się blisko naszej granicy z Ukrainą. Temperatura maksymalna bez większych zmian — do 18 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.29, a zajdzie o 21.01. Dzień będzie trwał 16 godzin i 32 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor