Pogoda w Bydgoszczy 8 maj 07:49 | Redaktor
Pogodna niedziela, a później ciepły tydzień [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Pogodę w naszym regionie kształtuje obszar wyżowy z centrami nad morzem Północnym i Rosją.

Trochę deszczu — to za mało… [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:12

Po zimnej nocy trochę cieplejszy dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 23 maj 07:02

Za frontem atmosferycznym, który przeszedł w nocy i wolno przemieszcza się dalej na południe, napływa chłodniejsze powietrze polarne morskie. 

W Bydgoszczy będzie dziś zachmurzenie umiarkowane, po południu przewidywane są rozpogodzenia do bezchmurnego nieba. Temperatura maksymalna wyniesie około 19 stopni. Wiatr będzie początkowo słaby, popołudniu umiarkowany, północno zachodni, skręcający na północny. 

W nocy będzie pogodnie, temperatura minimalna wyniesie około 6 stopni.

W poniedziałek zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane. Nieco chłodniej — temperatura maksymalna wyniesie około 17 stopni. Natomiast od wtorku przyjdzie ocieplenie, o którym już wspominaliśmy kilka dni temu. Będziemy mieli co najmniej kilka dni z temperaturami zdecydowanie przekraczającymi 20 stopni.

Wygląda jednak na to, że tradycji „zimnej Zośki” stanie się zadość i w przyszły weekend temperatura znów nieprzyjemnie spadnie. Ale to jeszcze nic pewnego — zobaczymy.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.59, a zajdzie o 20.29. Dzień będzie trwał 15 godzin i 29 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor