Pogoda w Bydgoszczy 25 sie 06:23 | Redaktor
Późne lato jest tym razem chłodne [POGODA]

Dziś zaznaczy się wpływ niżu znad zatoki Botnickiej, którego powstanie przewidzieliśmy już wczoraj. Ciśnienie zacznie spadać.

Powtórka [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:10

Przedzimowe słoty [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 30 lis 07:03

W Bydgoszczy będzie dziś początkowo pogodnie, być może nawet bezchmurnie. Zachmurzenie będzie jednak w ciągu dnia wzrastać do umiarkowanego i dużego. Po południu i wieczorem mogą wystąpić przelotne deszcze. Temperatura maksymalna wyniesie około 21 stopni. Wiatr będzie przeważnie umiarkowany, z kierunków zachodnich. 

Noc nie będzie już tak chłodna jak poprzednia (temperatura dziś nad ranem spadła w Bydgoszczy do 7 stopni), ale może być deszczowa.

Jutro przewidywane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, mogą występować przelotne opady deszczu, a miejscami burze. Temperatura maksymalna wyniesie około 19 stopni. Wiatr przeważnie będzie umiarkowany, miejscami porywisty, z kierunków zachodnich. W czasie burz porywy wiatru mogą osiągać do 65 km/h.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.47, a zajdzie o 20.52. Dzień będzie trwał 14 godzin i 5 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor