Pogoda w Bydgoszczy 4 cze 06:01 | Redaktor
Preludium lata [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Ta noc już nie była tak zimna jak poprzednia, ale wciąż bardzo zimna jak na tę porę roku. Temperatura minimalna wyniosła w Bydgoszczy o piątej rano 4,9 stopnia.

Jesień wciąż udaje lato [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:07

Dobra wiadomość jest taka, że nadchodzi wreszcie ocieplenie. Już dziś temperatura maksymalna sięgnie w Bydgoszczy 22 stopni (wczoraj nie przekroczyła 18). Ciśnienie utrzymuje się na dość wysokim poziomie (wciąż mamy ten sam, choć słabnący wyż znad wysp Brytyjskich). Zachmurzenie będzie małe lub bezchmurnie. Wiatr będzie zmienny ale bardzo słaby lub nawet bezwietrznie. Kolene dni, jak już zapowiadaliśmy, przyniosą wzrost temperatur do wartości typowo letnich. Taka sytuacja potrwa prawdopodobnie do Bożego Ciała. W okolicach tego święta spodziewane jest przejście frontu chłodnego i znów być może wrócimy do temperatur rzędu 21 stopni. Szczegóły sformułujemy za kilka dni, o ile prognoza ta się nie zmieni, bo i to się zdarza. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.25, a zajdzie o 21.06. Dzień będzie trwał 16 godzin i 40 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor