Pogoda w Bydgoszczy 1 paź 05:37 | Redaktor
Przed frontem [POGODA]

Teraz spodziewane jest ochłodzenie, które przyniesie nam jutro front niżu „Brigitte”. Ale od weekendu powinno być i ładniej i cieplej.

Fiński niż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:18

Nieco cieplej, ale z deszczem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 22 lis 07:46

Wspomniany niż ma swoje centrum nad Irlandią. Ale nie będzie on przemieszczał się na wschód, zablokowany bowiem zostanie przez wyż znad Europy wschodniej. Przemieści się natomiast na południe i stamtąd zacznie pompować do nas w weekend nieco cieplejsze powietrze.

Dziś będzie w Bydgoszczy zachmurzenie duże, ale przewidywane są większe przejaśnienia i rozpogodzenia. W dzień raczej bez opadów, pokropic może w nocy. Temperatura maksymalna wyniesie około 17 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, północny i północno wschodni. 

W nocy temperatura minimalna około 12 stopni. 

W piątek przewidywane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, znów raczej bez opadów i podobnie jak dziś możliwy deszcz w nocy. Temperatura maksymalna będzie niższa — około 15 stopni. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zmieni kierunek na wschodni i południowo–wschodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.51, a zajdzie o 18.23. Dzień będzie trwał 11 godzin i 32 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor