Pogoda w Bydgoszczy 23 paź 00:01 | Redaktor
Przed nami ciepły tydzień, ale będzie trochę deszczu [POGODA]

Nad Europą dominują rozległe niże znad północy kontynentu, ale ich położenie jest takie, że do nas napływa powietrze pochodzenia zwrotnikowego.

Valentin się umacnia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:08

Fiński niż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:18

Dziś w Bydgoszczy zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami, które spodziewane są zwłaszcza w południe i wczesnym popołudniem. Bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie około 17 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni lub zachodni.

W nocy zachmurzenie wzrośnie do dużego i będzie padał deszcz o natężeniu umiarkowanym lub nawet silnym. Temperatura minimalna wyniesie nad ranem 11 stopni.

W sobotę zachmurzenie będzie nadal duże, jednak znów z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna będzie nieco niższa, wyniesie około 16 stopni i na tym poziomie utrzyma się przez kilka kolejnych dni. Wiatr będzie przeważnie umiarkowany, miejscami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.30, a zajdzie o 17.33. Dzień będzie trwał 10 godzin i 2 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor