Pogoda w Bydgoszczy 13 lut 2019 | Redaktor
Przedwiośnie w weekend. Fałszywe czy prawdziwe? [POGODA]

Weekend - jak już zapowiadaliśmy - z coraz większym prawdopodobieństwem powinien nam przynieść pogodę prawdziwie wiosenną

Po deszczu — przejaśnienia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:06

Wielki niż Islandzki [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:02

Do północy temperatura w Bydgoszczy spadała, osiągając -1,4 stopnia. Kiedy jednak w nocy zachmurzyło się, zaczęła rosnąć i o 5 rano termomentr stacji IMGW pokazał +0,1 stopnia. Zaczął juz padać śnieg, który będzie przechodził w śnieg z deszczem, powodując niebezpieczną ślizgawicę, o czym już - w ślad za ostrzeżeniem IMGW - informowaliśmy. 

Dziś do końca dnia już będzie pochmurno, choć opady przed południem zanikną. Możliwe będą mgły i zmaglenia. Temperatura wzrośnie do około +5 stopni. Wiatr umiarkowany, do około 30 km/h, w porywach do 50 km/h, wiać będzie z zachodu. Ciśnienie po niewielkim spadku dzisiejszej nocy będzie rosło.

Jutro wiatr będzie nieco słabszy, poza tym pogoda podobna będzie do dzisiejszej. Rozpogodzeń spodziewać możemy się w piątek. Weekend - jak już zapowiadaliśmy - z coraz większym prawdopodobieństwem powinien nam przynieść pogodę prawdziwie wiosenną.  

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.11, a zajdzie o 16.55. Dzień będzie trwał 9 godzin i 44 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor