Pogoda w Bydgoszczy 18 lis 06:27 | Redaktor
Przejaśnienie [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Od zachodu rozbudowywać się zacznie klin wyżu. Napływać będzie chłodne powietrze polarne morskie. Ciśnienie będzie rosło.

Mroźno, ale stabilnie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:36

Stabilizacja [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:32

W Bydgoszczy będzie dziś zachmurzenie umiarkowane. Istnieje możliwość przelotnych opadów deszczu lub deszczu ze śniegiem, ale w ciągu dnia będą one mało prawdopodobne. Temperatura maksymalna nie przekroczy prawdopodobnie +2 stopni (o szóstej rano było +1 przy zachmurzeniu całkowitym). Wiatr ma być słaby, północny, po południu przechodzący w zmienny. Ciśnienie będzie szybko rosnąć.

W nocy zachmurzenie stopniowo wzrastać będzie do dużego. Nad ranem zaczną się słabe opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Temperatura minimalna może tym razem osiągnąć nawet -6 stopni, co będzie powodować zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. W niedzielę zachmurzenie  ma być duże i całkowite. Opady śniegu i śniegu z deszczem, przechodzić będą w deszcz. Temperatura maksymalna przewidywana jest na poziomie 2 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.13, a zajdzie o 15.51. Dzień będzie trwał 8 godzin i 38 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor