Pogoda w Bydgoszczy 24 sty 05:38 | Redaktor
Ślisko od rana [POGODA]

Trzeba zachować ostrożność wychodząc z domu, a także jadąc samochodem. Prognozuje się dziś rano zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach. Temperatura minimalna wyniesie rano około -1 stopień, a temperatura minimalna gruntu około -2 stopnie.

Słoneczna sobota, pochmurna niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:22

Chłód z północy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 5 mar 06:11

Całą niemal Europę pokrywa rozległy, wieloośrodkowy niż. W najbliższych dniach i tygodniach otwarta pozostanie cyrkulacja zachodnia, czyli wędrówka niżów znad Atlantyku na wschód, co oznacza pogodę zwykle pochmurną, wietrzną, z wahaniami temperatury wokół zera i opadami (niż nadchodząc przynosi powietrze na ogół nieco cieplejsze, a odchodząc na wschód ściąga z północy chłodniejsze). Oznacza to, że nie ma co się spodziewać powrotu prawdziwej zimy, przynajmniej do końca stycznia, ani w pierwszych dniach lutego. 

Dziś w Bydgoszczy przewidywane jest zachmurzenie duże, w ciągu dnia wystąpią, prawdopodobnie od około południa lub nieco wcześniej, słabe opady deszczu, lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie dziś około +2 stopnie. Wiatr będzie słaby, zmienny, popołudniu północy, skręcający na północno zachodni.

W nocy nadal będzie pochmurno, ale deszcz lub śnieg będzie stopniowo zanikał. Temperatura spadnie do około zera. 

Jutro już bez opadów, możliwe niewielkie przejaśnienia, przewidywana temperatura maksymalna nadal wynosić będzie około +2 stopnie.  Wiatr nadal zachodni, będzie nieco przybierał na sile, ale co najwyżej do umiarkowanego. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.42, a zajdzie o 16.17. Dzień będzie trwał 8 godzin i 35 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor