Pogoda w Bydgoszczy 23 lut 06:23 | Redaktor
Śnieg topnieje, rzeki wzbierają [POGODA]

Ujemna temperatura nocami zatrzymuje jeszcze nieco topnienie śniegu, zwłaszcza na dużych powierzchniach, takich jak pola, ale wkrótce i ten czynnik zaniknie.

W zasięgu wyżu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:54

Krótkie ocieplenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:32

Dziś w nocy było w Bydgoszczy -2,2 stopnia. Jednak na następną noc prognozowana jest temperatura dodatnia, w ziwązku z czym proces topnienia śniegów znacznie przyspieszy. Alerty przed roztopami wydano dla dzisięciu województw, w tym kujawsko-pomorskiego.

Będziemy w zasięgu wyżu znad półwyspu Apenińskiego i środkowej Europy, w ciepłym powietrzu polarnym morskim.

Zachmurzenie będzie dziś umiarkowane, okresami bezchmurnie. Rano miejscami wystąpi mgła ograniczająca widzialność do 300 metrów. Temperatura maksymalna prognozowana jest na poziomie 10 stopni (wczoraj było 9,9 stopnia, co znacznie przekroczyło prognozę). Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni i zachodni. 

W nocy zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane, temperatura minimalna wyniesie około +3 stopnie.

Jutro ma być bezchmurnie lub zachmurzenie małe, rano gdzieniegdzie możliwa mgła ograniczająca widzialność do 300 metrów. Temperatura maksymalna wyniesie około 13 stopni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 6.46, a zajdzie o 17.15. Dzień będzie trwał 10 godzin i 28 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor