Pogoda w Bydgoszczy 3 cze 08:25 | Redaktor
Sobota pogodna i chłodna [POGODA]

fot. Pixabay

Po przejściu frontu chłodnego rozbudował się nad Polską klin wyżu, który od dłuższego czasu utrzymuje się nad rejonem wysp Brytyjskich.

Jesień wciąż udaje lato [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:07

Sprawdziły się zapowiedzi o bardzo zimnej nocy. Temperatura minimalna w Bydgoszczy wyniosła 1.9 stopnia (na wysokości 2m), a lokalnie wystąpiły przygruntowe przymrozki.

Dziś w Bydgoszczy przez większą część dnia będzie bezchmurnie, popołudniu i wieczorem zachmurzenie może wzrosnąć do małego lub umiarkowanego. Temperatura dziś nie przekroczy 18 stopni. Wiatr będzie słaby, początkowo północno wschodni, w ciągu dnia zmieniający kierunak na wschodni, a później południowo wschodni.

Ta noc jeszcze będzie bardzo chłodna, do 5 stopni.

Niedziela również będzie pogodna i już cieplejsza. Spodziewana temperatura maksymalna to 22 stopnie. Na poniedziałek prognozowany jest szczyt temperatury na poziomie 24 stopnie, a na wtorek — 26. Cały czas bez kropli deszczu. Mamy suszę. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.25, a zajdzie o 21.06. Dzień będzie trwał 16 godzin i 40 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor