Pogoda w Bydgoszczy 26 lut 2020 | Redaktor
Spóźniona zima przyjdzie. Ale nie będzie bardzo mroźna [POGODA]

Europa będzie w zasięgu niżów z ośrodkami nad morzem Bałtyckim, morzem Adriatyckim oraz nad Atlantykiem, tylko półwysep Iberyjski i Skandynawia będą w zasięgu wyżów (skandynawski wyż wciąż jeszcze nie otrzymał żadnej nazwy). Niż bałtycki i wtórny front atmosferyczny bedą kształtować pogode w w naszym regionie. Z północnego zachodu napływać będzie chłodniejsze powietrze.

Niż wędruje przez Polskę [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:04

Między wyżami [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:15

Dziś w Bydgoszczy rano było bezchmurne niebo i temperatura +2 stopnie. W ciągu dnia zachmurzenie wzrośnie do dużego z większymi przejaśnieniami. Mogą wystąpić słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 6 stopni. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni i zachodni.

W nocy ze środy na czwartek, temperatura prawdopodobnie spadnie już poniżej zera. Będzie padał przelotny deszcz, lub deszcz ze śniegiem.

Jutro zachmurzenie ma być duże z większymi przejaśnieniami. Wystąpią przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem.  Temperatura maksymalna wyniesie około +3 stopnie. Wiatr umiarkowany, porywisty, zachodni.

Kolejnej nocy mróz do -3 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.41, a zajdzie o 17.19. Dzień będzie trwał 10 godzin i 34 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor