Pogoda w Bydgoszczy 1 lut 07:11 | Redaktor
Syndrom dnia wczorajszego… [POGODA]

fot. Pixabay

Pozornie w pogodzie nie dzieje się nic ciekawego. Mamy cyrkulacje zachodnią, niże wędrują z zachodu na wschód, niosąc deszcze i wilgotne, niezbyt zimne powietrze. Ale już niedługo prawdopodobnie będzie mieli do czynienia z ciekawym, rzadziej spotykanym zjawiskiem.

Cisza przed burzą? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:32

Ostatni ciepły dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 24 mar 06:42

Mowa o zatoce niżowej, która zostanie w piątek odcięta i powędruje jako osobny niż, nie na północny, ale na południowy wschód, przez Polskę i zachodnią Ukrainę — nad morze Czarne. Spowoduje to huśtawkę ciśnień. W czwartek będzie szybki wzrost ciśnienia, w piątek głęboki spadek i w sobotę ponownie bardzo szybki wzrost. 

Ale zanim to nastąpi, dziś pogoda w Bydgoszczy będzie bardzo podobna do wczorajszej, z silnym wiatrem zachodnim, przelotnym deszczem i temperaturą maksymalną około +4 stopnie. Oczywiście zachmurzenie będzie przeważnie duże.

Jutro więcej przejaśnień i opady powinny zanikać, a w nocy z czwartku na piątek możliwe są rozpogodzenia, z głębokim spadkiem temperatury do nawet -5 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.31, a zajdzie o 16.32. Dzień będzie trwał 9 godzin i 1 minutę. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor