Pogoda w Bydgoszczy 25 wrz 07:56 | Redaktor
Syndrom dnia wczorajszego [POGODA]

fot. Pixabay

W naszym regionie nie będzie dziś jeszcze większych różnic w stosunku do wczorajszej pogody, choć pewne zmiany nadciągają w dniach następnych.

Może być ślisko [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:31

Śnieg jeszcze leży, ale topnieje [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 4 gru 08:00

W Bydgoszczy przeważać dziś będzie umiarkowane zachmurzenie, okresami wzrastające do dużego. Wieczorem, w nocy i jutro mogą wystąpić przelotne opady. Będzie nieco cieplej niż wczoraj, temperatura wyniesie maksymalnie 17 stopni. Słaby lub umiarkowany wiatr powieje z kierunków południowych.

Taki typ pogody zawdzięczamy ustępującemu na wschód wyżowi znad morza Czarnego. Nasuwająca się z kolei od północnego zachodu zatoka głębokiego niżu znad morza Norweskiego, szybko przemieszcza się na południowy wschód. W najbliższych dniach będzie on skręcał na południe, obejmując swoim zasięgiem między innymi Polskę. Związane z tym będą mniej lub bardziej gwałtowne zjawiska pogodowe, takie jak silny i porywisty wiatr oraz intensywniejsze opady deszczu, które dojdą do nas najprawdopodobniej we wtorek.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.39, a zajdzie o 18.39. Dzień będzie trwał 11 godzin i 59 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor