Pogoda w Bydgoszczy 7 kwi 2019 | Redaktor
Trochę lata już było, nadchodzi trochę zimy [POGODA]

Nad Skandynawią rozbuduje się wyż i wtedy u nas nastąpi ochłodzenie. W nocy z wtorku na środę możemy mieć temperatury ujemne

Pochmurno, słabe opady [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:10

Bez ocieplenia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:14

Niewielki niż, który przechodził przez południową Polskę, odchodzi na wschód, nie miał on wpływu na pogodę w Bydgoszczy. Kolejny tworzy się nad północnym Bałtykiem. Ściągnie on ciepłe powietrze nad kraje Bałtyckie i będzie nadal ciepło i u nas. Ale jednocześnie druga strona tego niżu ściągnie zimne powietrze nad Skandynawię. Tam rozbuduje się wyż i wtedy u nas nastąpi ochłodzenie.
W nocy z wtorku na środę możemy mieć temperatury ujemne.

Dziś jeszcze pogodnie i ciepło. Temperatura maksymalna wyniesie około 18 stopni. Wiatr słaby lub umiarkowany, z kierunków wschodnich.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane.  Temperatura minimalna wyniesie około 5 do 7 stopni.

Jutro  nadal będzie  zachmurzenie umiarkowane. Wieczorem może wzrosnąć i niewykluczone sa  słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wciąż jeszcze będzie powyżej 15 stopni, ale juz chłodniej niż w niedzielę. Wiatr będzie umiarkowany i zacznie zmieniac kierunek na północno-wschodni i północny.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.09, a zajdzie o 19.35. Dzień będzie trwał 13 godzin i 26 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor