Pogoda w Bydgoszczy 27 wrz 2019 | Redaktor
Tym razem popada [POGODA]

Mimo, że Europa południowa będzie pod wpływem rozległego wyżu znad Atlantyku, to my znajdziemy się na co najmniej tydzień pod wpływem niżu z ośrodkiem przemieszczającym się znad Atlantyku nad Szkocję.

Pochmurno, słabe opady [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:10

Bez ocieplenia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:14

Pisaliśmy już wczoraj, że dalej niż ten przemieszczać się będzie na południe, po czym przez Danię przedostanie się nad Bałtyk. Dziś od zachodu przemieszczać się będzie ciepły front atmosferyczny, za którym napłynie nieco cieplejsza masa powietrza polarnego morskiego.

Dziś w Bydgoszczy nadal będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, po południu, wieczorem i w nocy wystąpią dość intensywne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 18 stopni. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.

W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady deszczu, o umiarkowanym natężeniu, temperatura minimalna około 12 stopni.  

W sobotę przestanie padać w sposób ciągły, możliwy będzie nadal deszcz przelotny, ale wciąż zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna około 17 stopni, wiatr skręci na zachodni, będzie nadal słaby.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 6.42, a zajdzie o 18.34. Dzień będzie trwał 11 godzin i 52 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor