Pogoda w Bydgoszczy 20 cze 08:15 | Redaktor
Upałów ciąg dalszy [POGODA]

Temperatura maksymalna powietrza wyniosła w sobotę w Bydgoszczy 31,7 stopnia a przez 10 godzin — od 10–tej do 20–tej — przekraczała 30 stopni

Sobota dość pogodna i ciepła [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:19

Chłodniejsza fala [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 24 wrz 07:13

Najwyższe temperatury w Europie wystąpiły na pograniczu niemiecko polskim. W Świnoujściu było 35,4 stopnia, w Słubicach 35,2. 

Dziś będzie podobnie, bezchmurnie lub zachmurzenie małe, upał rzędu 32 stopni, umiarkowany lub dość silny wiatr południowo wschodni. Ciśnienie będzie spadać.

Cały układ atmosferyczny w Europie, w ślad za odchodzącym już na wschód wyżem rosyjskim, przesuwa się w tym kierunku, dlatego jutro zacznie już wchodzić nad Polskę front znad Niemiec. Wieczorem i w nocy burze te mogą dotrzeć i do nas, choć zasadniczy ich obszar przedwidywany jest nad Śląskiem i Wielkopolską. Prawdopodobny jest również silny porywisty wiatr, w porywach dochodzący do 60 – 70 km/h. Od wtorku napłynie powietrze ciepłe i wilgotne znad zachodnich akwenów morza Śródziemnego.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.20, a zajdzie o 21.18. Dzień będzie trwał 16 godzin i 57 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor