Pogoda w Bydgoszczy 3 mar 06:54 | Redaktor
W zasięgu wyżu [POGODA]

Nad przeważającym obszarem Europy pogodę będzie kształtował rozległy układ wysokiego ciśnienia z centrami w rejonie morza Śródziemnego i półwyspu Bałkańskiego. Znajdujemy się w zasięgu tego wyżu, w ciepłym powietrzu polarnym morskim napływającym z zachodu.

Wciąż chłodno [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:53

Przeminęło z wiatrem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:27

W Bydgoszczy dziś początkowo będzie zachmurzenie duże, wystąpią liczne mgły, lokalnie marznące, ograniczająca widzialność do 100 metrów. Później zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie około 10 stopni. Wiatr ma być słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni.

W nocy zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane. Temperatura minimalna wyniesie około +1 stopień.

W czwartek rozpocznie się napływ z północy arktycznego powietrza, schodzącego przez Skandynawię i Bałtyk nad Polskę, Białoruś i Ukrainę. Front arktyczny dojdzie do nas jutro w ciągu dnia i przejdzie w ciągu doby przez cały kraj z północy na południe. Zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami. Mogą wystąpić opady deszczu przechodzące w deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie około 4 stopnie. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, północno-zachodni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.28, a zajdzie o 17.30. Dzień będzie trwał 11 godzin i 2 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor