Pogoda w Bydgoszczy 29 sty 2019 | Redaktor
Wahadło na minusie [POGODA]

Nad wciąż ciepłymi wodami Morza Bałtyckiego formować się będzie niż wtórny, który przemieszczać się będzie w kierunku Finlandii

Blokada cyrkulacji [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:44

Dzisiejszej nocy wskutek rozpogodzenia, doszło znów do spadku temperatury. Wczoraj w południe mieliśmy w Bydgoszczy ponad +2 stopnie. Wieczorem było -0,5 stopnia, a o północy -0,9. Rozpogodzenie to było stosunkowo niewielkie, ale możliwe są kolejne. Dlatego następna noc będzie znowu dosyć zimna, a środa i czwartek powinny być w przeciwieństwie do ostatnich ponurych dni - dość pogodne. 

IMGW wydał znów ostrzeżenie pierwszego stopnia o oblodzeniu:  "prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu".

Dzisiaj w ciągu dnia będzie jednak zachmurzenie całkowite, z którego może popadać słaby śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie około zera. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, początkowo południowy, a następnie zachodni. 

Jutro i pojutrze, jak już wspomniano, może pokazać się trochę słońca, przy maksymalnej temperaturze wciąż około zera. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.37, a zajdzie o 16.25. Dzień będzie trwał 8 godzin i 48 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor