Pogoda w Bydgoszczy 17 paź 08:13 | Redaktor
Wciąż chłodno i pochmurno [POGODA]

Jesteśmy pod wpływem niżu Foelke. Jego centrum znajduje się nad Ukrainą. Od północnego zachodu zaznaczać się będzie klin wyżu Otmar znad północnego Atlantyku. Układ ten powoduje, że w dalszym ciągu napływa chłodna i wilgotna masa powietrza polarnego morskiego.

L jak Lucy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:34

Dziś w Bydgoszczy przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Niewykluczone są słabe, krótkotrwałe opady deszczu. Będzie chłodno. Temperatura maksymalna wyniesie około 7 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany z kierunków północnych.

W nocy temperatura minimalna wyniesie około 4 stopnie, wiatr będzie przeważnie umiarkowany, porywisty, zmieni kierunek na zachodni. Możliwy słaby deszcz.

W niedzielę zachmurzenie będzie duże. Wystąpią opady deszczu. Temperatura maksymalna będzie nieco wyższa niż dziś, około 10 stopni, ale wiatr może być dość silny, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni. Porywy wiatru osiągną do 60 km km/h.

Poniedziałek będzie pogodniejszy, a w drugiej połowie przyszłego tygodnia spodziewane jest kilkudniowe ocieplenie z temperaturami rzędu 15 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.19, a zajdzie o 17.46. Dzień będzie trwał 10 godzin i 26 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor