Pogoda w Bydgoszczy 11 sty 07:06 | Redaktor
Wciąż jeszcze okolice zera [POGODA]

Jesteśmy pod wpływem niżów z ośrodkami nad zatoką Botnicką oraz morzem Północnym, w strefie frontu okluzji. Z zachodu napływa chłodne powietrze polarne morskie.

Odchodzący niż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:41

W Bydgoszczy będzie dziś zachmurzenie duże z możliwymi przejaśnieniami i okresami, zwłaszacza popołudniu, mogą wystąpić słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie około zera. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni i południowy.

W nocy zachmurzenie będzie duże. Temperatura minimalna wyniesie około -1 stopień. 

Jutro również przewidywane jest zachmurzenie duże. Wystąpią opady śniegu, przechodzące w  deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie około +1 stopień, ale kolejnej nocy nastąpi spadek temperatury do około -2 stopni.

Zupełnie inny typ pogody panuje w południowej Polsce. Ogłoszono alert pierwszego stopnia przed silnym mrozem w woj. śląskim i małopolskim dla niektórych powiatów. IMGW prognozuje, że temperatura minimalna w nocy miejscami wyniesie tam nawet do -18 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.56, a zajdzie o 15.55. Dzień będzie trwał 7 godzin i 58 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor