Pogoda w Bydgoszczy 13 lut 2020 | Redaktor
Wiatr wreszcie osłabnie [POGODA]

Polska dostanie się w zasięg klina wyżu znad Bułgarii i Turcji. Będziemy w chłodnym powietrzu polarnym morskim, ale nad zachód kraju, z południowego zachodu, zacznie napływać nieco cieplejsza masa powietrza.

Jest upał — musi być ostrzeżenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 14:37

Kontynuacja [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:37

Tymczasem nad wyspami Brytyjskimi jest już niż „Tomris”, a wspomniany przez nas wczoraj niż atlantycki otrzymał od niemieckich meteorologów nazwę „Uta”.

Dziś w Bydgoszczy przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane lub duże, z okresowymi rozpogodzeniami, po południu jednak wzrastające do całkowitego. Tak jak zapowiadaliśmy już kilka dni temu, dziś zakończy się nieprzyjemny i dość silny wiatr, wieczorem osłabnie on i zmieni kierunek na południowy. W związku z przejściem niżu przez Bałtyk będzie on nadal zmieniał kierunek — jutro na wschodni a potem północny i znów zachodni — ale cały czas będzie juz słaby, lub co najwyżej umiarkowany. Możliwy dziś będzie słaby przelotny deszcz, zwłaszcza rano. Temperatura maksymalna wyniesie dziś 5 stopni.

W nocy zachmurzenie całkowite, z zachodu na wschód przechodzić będzie strefa opadów deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura minimalna około 1 stopnia.

Jutro w ciągu dnia zachmurzenie ma być duże, temperatura maksymalna około 3 stopni, rano jeszcze będzie padał deszcz.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.09, a zajdzie o 16.54. Dzień będzie trwał 9 godzin i 45 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor