Pogoda w Bydgoszczy 26 lut 07:44 | Redaktor
Wiosna? No, jeszcze nie w pełni… [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Pożegnaliśmy się na dłużej z porywistym wiatrem i ołowianym zachmurzeniem. Najbliższe dni będą słoneczne, ale dość chłodne.

Komfort termiczny [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:08

Za frontem jest chłodno i spokojnie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 6 sie 07:39

Dominuje układ wysokiego ciśnienia. Wyż ten ma centrum nad Niemcami i Holandią i obejmuje swoim zasięgiem Polskę. Jesteśmy w chłodnej polarnej morskiej masie powietrza. Ciśnienie powoli będzie rosło.

Dziś zachmurzenie będzie jeszcze umiarkowane. Prawdopodobnie dzień minie bez opadów, ale słaby przelotny deszcz konwekcyjny nie jest wykluczony. Temperatura maksymalna wyniesie około 6 stopni. Wiatr będzie słaby, rano zachodni, później skręcający na kierunki północne.

W nocy pogodnie, przewidywany jest spadek temperatury do -3 stopni, co będzie normą w najbliższych dniach. 

Jutro pogodnie — raczej bezchmurnie lub zachmurzenie będzie małe. Wcześnie rano możliwa  mgła, ograniczająca widzialność lokalnie do 300 m. Temperatura maksymalna wyniesie około 4 stopnie i tego poziomu nie będzie przekraczać przez najbliższe kilka dni. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni i wschodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.40, a zajdzie o 17.20. Dzień będzie trwał 10 godzin i 40 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor