Pogoda w Bydgoszczy 19 mar 2019 | Redaktor
Wiosna (prawdziwa, nie polityczna) przyjdzie w weekend [POGODA]

Po niżu Igor zostało już tylko wspomnienie. Zanika on nad północnym Bałtykiem.

Poprawa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 08:32

Uspokojenie i chłód [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 10:01

Ludowa mądrość mówi, że "Święty Józef kiwnie brodą, idzie zima na dół z wodą" oraz że "przyjdzie Święty Józef z pomocą, porówna dzień z nocą". Faktyczne zrównanie dnia z nocą mamy już za sobą, nastąpiło ono wczoraj.  Natomiast wiosenna pogoda powinna do nas przyjść wraz z wyżem, który rozbudowuje się właśnie nad całą Europą. Wyższych temperatur możemy się w związku z tym spodziewać od czwartku lub piątku, cały weekend powinien być prawdziwie wiosenny. 

Dzisiaj natomiast w Bydgoszczy będziemy mieć zachmurzenie duże, z większymi przejaśnieniami. Miejscami mogą wystąpić słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie 9 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, 15 do 30 km/h, zachodni. Ciśnienie będzie rosnąć.

Dzisiejsza noc może być mroźna. Jeśli mamy w ogrodach wschodzące kwiaty i chcemy, by się utrzymały, warto je czymś przykryć.

Jutro pogoda i temperatura bez większych zmian, ale już bez mrozu w nocy. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.54, a zajdzie o 17.59. Dzień będzie trwał 12 godzin i 5 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor