Pogoda w Bydgoszczy 18 sty 07:09 | Redaktor
Wokół zera [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Przepowiedzieliśmy na ostatnią noc temperaturę minimalną -2 stopnie i taka właśnie temperatura raportowana była przez bydgoskie lotnisko nad ranem.

Robi się ciekawie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 2 lut 08:15

Nad wschodnią Polską tworzy się — w ramach rozległego niżu, który wciąż pokrywa niemal całą Europę — niż lokalny, który będzie się pogłębiał i przesuwał na północ. Całkowita przebudowa układu ciśnień nad kontynentem, o której wspominaliśmy już wczoraj, przewidywana jest w piątek. 

Dziś w Bydgoszczy spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do około +1 stopnia. W drugiej części dnia padać będzie deszcz ze śniegiem. Wiatr będzie słaby i skręcać będzie z północnego na zachodni a ciśnienie wieczorem powoli zacznie wzrastać.

W nocy przewidywany jest znów spadek temperatury do -1 stopnia i powrót do temperatur lekko dodatnich jutro w ciągu dnia (raczej bez opadów). Mroźna noc z temperaturami do -6 stopni spodziewana jest z czwartku na piątek. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.50, a zajdzie o 16.06. Dzień będzie trwał 8 godzin i 15 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor