Pogoda w Bydgoszczy 7 lut 07:07 | Redaktor
Wysokie ciśnienie [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Wał wyżowy rozciągający się od Atlantyku po Rosję ma trzy szczyty — centralny nad Polską, wschodni — w środkowej Rosji i zachodni nad Azorami. Ciśnienie dziś rano w Bydgoszczy wynosiło 781 mm słupka rtęci i do jutra będzie jeszcze lekko rosnąć.

Cisza przed burzą? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:32

Ostatni ciepły dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 24 mar 06:42

Noc była pochmurna, więc i spadki tempratur nie były dziś wielkie. Wczoraj wieczorem temperatura przy bezchmurnym niebie wynosiła w Bydgoszczy -6 stopni, dziś rano, przy całkowitym zachmurzeniu, już tylko -1 stopień. Czy dziś się rozpogodzi, czy zachmurzenie się utrzyma? Prawdopodobny jest jeden i drugi scenariusz. W zależności od tego, temperatura maksymalna może wynosić od zera do +2 stopni. Wiatr będzie dziś słaby lub bezwietrznie.

Jutro bardziej prawdopodobne jest wypogodzenie i zacznie wiać trochę silniejszy wiatr południowy, ale jeśli bezchmurne niebo się utrzyma to noc ze środy na czwartek może być bardzo mroźna. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.20, a zajdzie o 16.43. Dzień będzie trwał 9 godzin i 23 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor