Pogoda w Bydgoszczy 19 paź 06:26 | Redaktor
Wyż pomiędzy niżami [POGODA]

W chłodnym powietrzu polarnym napływającym z wysokich szerokości geograficznych, nad środkową Europą uformował się wędrowny wyż OTMAR, który jutro kierować się będzie w stronę morza Czarnego.

Mglista niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 08:26

Coraz chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:25

W Bydgoszczy przewidywane jest dzisiaj zachmurzenie umiarkowane, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie około 10 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków zachodnich.

W nocy spodziewane jest zachmurzenie małe lub umiarkowane. Wystąpią liczne mgły, ograniczające widzialność lokalnie do 100 m. Temperatura minimalna wyniesie około +2 stopnie. Lokalnie mogą wystąpić przygruntowe przymrozki.

We wtorek zachmurzenie ma być przeważnie umiarkowane, początkowo w rejonie zalegania mgieł duże. Przed południem miejscami mgły ograniczać będą widzialność do 100 m. Będzie nieco cieplej — temperatura maksymalna może osiągnąć w Bydgoszczy do 13 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, zmieni kierunek na południowy i południowo–zachodni. 

Następna noc już nie będzie tak chłodna, a w okolicach czwartku spodziewane jest znaczne ocieplenie, napływać będzie bowiem ciepłe powietrze znad Hiszpanii. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.23, a zajdzie o 17.42. Dzień będzie trwał 10 godzin i 18 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor