Pogoda w Bydgoszczy 21 sty 06:40 | Redaktor
Za frontem [POGODA]

Od poniedziałku, na skutek przebudowy pola ciśnienia w całej troposferze, trwa napływ powietrza do nas z kierunku  południowo zachodniego. Za frontem ciepłym napłynęło ciepłe i względnie suche powietrze polarne o temperaturze zdecydowanie dodatniej. Temperatury wczoraj na zachodzie Polski sięgały 8, 9 stopni, a u nas było 4 stopnie.

Słoneczna sobota, pochmurna niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:22

Chłód z północy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 5 mar 06:11

Niż atlantycki znad wysp Brytyjskich i morza Północnego, wykazuje tendencję do przesuwania się nad południowe wybrzeże Norwegii. Po jego wschodniej stronie nadal napływać będzie ciepłe powietrze. W sobotę znad Czech, przez Sudety spodziewane jest wejście fali frontowej prowadzącej głównie opady mokrego śniegu.

Spodziewane są duże rozpogodzenia w zachmurzeniu. Temperatura nadal będzie dodatnia, ale z powody wciąż istniejącej pokrywy śnieżnej, jej wzrost nie będzie dalej możliwy. Na topnienie śniegu pobierane jest ciepło z powietrza. Dziś w Bydgoszczy spodziewane jest +5 stopni, jutro — +6. Bez opadów.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.46, a zajdzie o 16.12. Dzień będzie trwał 8 godzin i 25 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor