Pogoda w Bydgoszczy 25 paź 2019 | Redaktor
Zaczyna się ochłodzenie [POGODA]

Mgła i zamglenia oraz niskie chmury warstwowe towarzyszyły nam wczoraj. Znajdujemy się wciąż w pobliżu granicy między dwoma obszarami, ale już bardziej po stronie tego pochmurnego obszaru

Chłodniejsza fala [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:13

Trochę cieplej, ale deszczowo [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:04

W południowej połowie kraju wczoraj pojawiły się przejaśnienia i rozpogodzenia, temperatura wzrosła powyżej 20 stopni. Trudno w to uwierzyć, ale na południu Polski było wręcz gorąco. Najcieplej w Przemyślu — bo aż 26,9 stopni. U nas jednak, ze względu na utrzymujące się duże zachmurzenie i zamglenia temperatura nie przekroczyła 13 stopni. I trzeba tu z pokorą przynać, że nie sprawdziły się nasze przewidywania. 

Południowa Polska będzie pod wpływem klina wyżowego znad Alp, a północ kraju będzie pod wpływem niżu znad Skandynawii. Z zachodu napływać będzie chłodniejsza już masa powietrza polarnego morskiego.

Dziś w Bydgoszczy początkowo mgły ograniczać będą widzialność do 200 m i zachmurzenie będzie duże. Temperatura maksymalna wyniesie około 15 stopni, jeśli wystapią rozpogodzenia, może być nieco wyższa. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni.

W nocy mgły ograniczające widzialność do 200 m, i zachmurzenie duże. Temperatura minimalna wyniesie około 10 stopni.

Jutro powinno być znów pogodniej. Zachmurzenie ma być małe lub umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie około 18 stopni. To będzie prawdopodobnie ostatni z serii ciepłych dni. W niedzilę juz tylko około 15 stopni, w poniedziałek — 10, a w następnych dniach maksymalne temperatury raczej nie będą już przekraczać 10 stopni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.33, a zajdzie o 17.30. Dzień będzie trwał 9 godzin i 57 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor