Pogoda w Bydgoszczy 7 lut 06:39 | Redaktor
Zima trzyma [POGODA]

Jest bardzo zimno. Minionej nocy temperatura w Bydgoszczy spadła aż do -11,7 stopni. Jeszcze zimniej było na przykład w Suwałkach, -23,4 stopnia. Jest to trzeci zimowy epizod tego sezonu. Mróz ten jest rezultatem napływu mroźnego powietrza arktycznego. Dostaje się ono do nas znad Bałtyku i krajów bałtyckich pomiędzy tylną, zimną częścią niżu znajdującego się nad Rosją oraz potężnego wału wyżowego, rozciągającego od Grenlandii aż po morze Kaspijskie. To on zablokował cyrkulację zachodnią.

Znowu chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:07

W strefie termicznego komfortu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:01

W Bydgoszczy ma być dziś zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. Na południu regionu mogą wystąpić słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie około -9 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny, wschodni.

Jutro nastąpi zmiana typu pogody. Nadal będzie mroźno, ale będzie padał dość intensywny śnieg. Początek opadów przewidywany jest około godziny siódmej rano. Padać będzie śnieg mokry, zamarzający po zetknięciu z zamarzniętym podłożem. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.19, a zajdzie o 16.44. Dzień będzie trwał 9 godzin i 25 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor