Pogoda w Bydgoszczy 22 maj 07:07 | Redaktor
Zimny maj [POGODA]

Za nami bardzo chłodna noc. Termometry stacji IMGW w Bydgoszczy pokazały o 4-tej nad ranem -0,1 stopnia.

Fiński niż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:18

Nieco cieplej, ale z deszczem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 22 lis 07:46

Nad Europą dominuje wyż Skandynawski „Rolf”, połączony siodłem z wyżem Azorskim, ale od strony zachodniej wklinowuje się w niego niż „Gudrun” znad wysp Brytyjskich, z układem frontów atmosferycznych, które przyniosą nam jutro deszcz. 

A dziś jeszcze pogoda w Bydgoszczy będzie podobna do wczorajszej, choc rano chmur jest nieco więcej, w ciągu dnia jednak powinno się rozpogodzić. Temperatura maksymalna wyniesie dziś 17 stopni, a ciśnienie zacznie spadać. Początkowo bezwietrznie, po południu wiatr słaby wschodni. 

Jutro już zachmurzenie będzie duże, wystąpią przelotne opady deszczu, których początek przewidywany jest około godziny 10-tej i trwać będą z przerwami do końca dnia. Będzie chłodniej. Temperatura maksymalna może nie przekroczyć 12 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, początkowo południowo wschodni, skręcający najpierw na południowy, a potem na zachodni. 

W niedzielę i poniedziałek ten sam typ pogody co w sobotę. Od wtorku nieznaczne ocieplenie, ale wciąż poniżej 20 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.37, a zajdzie o 20.52. Dzień będzie trwał 16 godzin i 14 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor