Pogoda w Bydgoszczy 22 sty 04:23 | Redaktor
Zmiana przyjdzie w sobotę [POGODA]

Rozpogodzenia, którymi cieszymy się od kilku dni, wkrótce się skończą. Jeszcze dziś w Bydgoszczy będzie dość słonecznie, od soboty jednak pochmurno i deszczowo.

Słoneczna sobota, pochmurna niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:22

Chłód z północy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 5 mar 06:11

Europa, w tym również Polska, będzie w zasięgu bardzo rozległego niżu, którego ośrodki znajdują się nad Francją („Irek”), Norwegią („Goran”) i północnym Bałtykiem („Hakim”). Zwłaszcza z tym ostatnim związany jest układ frontów atmosferycznych, a my znajduyjemy się w jego ciepłym wycinku. Będzie napływała ciepła, polarno–morska masa powietrza. Skończy się to jutro, gdy nadejdzie front chłodny.

Zachmurzenie będzie umiarkowane i przejściowo duże. Temperatura maksymalna wyniesie dziś w Bydgoszczy około 6 stopni. Wiatr ma być umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni i południowy.  

W nocy nastąpi wzrost zachmurzenia i spadek temperatury do około +3 stopni, a nad ranem do około zera.  

Ochłodzenie, które przyjdzie w sobotę, nie będzie spektalularne, temperatura maksymalna wyniesie około + 3 stopnie. Zachmurzy się jednak i zacznie padać deszcz lub deszcz ze śniegiem. Wiatr zmieni kierunek na wschodni i będzie słaby lub umiarkowany, miejscami porywisty.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.45, a zajdzie o 16.14. Dzień będzie trwał 8 godzin i 28 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor