Pogoda w Bydgoszczy 4 paź 08:09 | Redaktor
Znowu popada [POGODA]

Polska znajduje się pod wpływem niżu „Brigitte” znad wysp Brytyjskich. Z zachodu na wschód przemieszcza się chłodny front atmosferyczny.

Słoneczna sobota, pochmurna niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:22

Chłód z północy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 5 mar 06:11

W Bydgoszczy dziś będzie zachmurzenie umiarkowane lub duże. Wystąpią przelotne opady deszczu, które rozpoczną się już przed południem. Mogą zdarzyć się również burze. Prognozowana suma opadów w czasie burz wyniesie do 15 mm. Temperatura przewidywana jest na poziomie około 18 stopni rano i przed południem, popołudniu i wieczorem spadnie do 14 stopni, a w nocy do 10. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, w czasie burz do 70 km/h, z kierunków południowych. 

W nocy rozpogodzi się.

W poniedziałek początkowo pogodnie, potem zachmurzenie będzie wzrastać do umiarkowanego i dużego. Popołudniu, od około godziny 16-tej wystąpią znów przelotne opady deszczu, a wieczorem również burze. Temperatura maksymalna około 19 stopni. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, z kierunków południowych. W czasie burz porywy wiatru do 75 km/h.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.56, a zajdzie o 18.16. Dzień będzie trwał 11 godzin i 19 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor