Pogoda w Bydgoszczy 12 lut 06:43 | Redaktor
Znowu wieje [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Po odejściu ośrodka niżowego, znajdziemy się w chłodniejszej o kilka stopni masie powietrza, napływającej znad zachodniej Europy, przez Francję, Niemcy nad Polskę. Nadal jednak będzie deszczowo.

Przed wielkim ociepleniem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:05

Niż genueński [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 27 lut 07:12

W Bydgoszczy od rana jest bardzo ciepło, temperatura o szóstej wynosiła 8 stopni. Temperatura będzie powoli spadać, do około 5 stopni wieczorem.  Zachmurzenie będzie przez cały dzień całkowite. Występować będą opady deszczu. Prognozowana wysokość opadów wyniesie od 5 do 10 mm. Wiatr rano będzie południowy, skręci na południowo-zachodni i zachodni i będzie przybierał na sile, pod koniec dnia może osiągać w porywach do 50 km/h. Ciśnienie będzie rosnąć.

W nocy opady będą zanikać. Jutro możliwe przejaśnienia, temperatura maksymalna wyniesie 5 stopni. Kolejnej nocy przewidywany jest dalszy spadek temperatury, nie spadnie ona jednak poniżej zera.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.10, a zajdzie o 16.53. Dzień będzie trwał 9 godzin i 43 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor