Pogoda w Bydgoszczy 14 mar 06:44 | Redaktor
Zwiastun wiosny [POGODA]

fot. Pixabay

Choć od jutra przyjdzie ochłodzenie, takie napływy ciepła jak dzisiejszy zdarzać się będą coraz częściej. Wszak zbliża się wiosna.

Cisza przed burzą? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:32

Ostatni ciepły dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 24 mar 06:42

Temperatura rośnie w Bydgoszczy już od wczorajszego poranka. Wczoraj w południe było 8 stopni, o północy 12. W godzinach nocnych trochę ciepła wypromieniowało z powodu bezchmurnego nieba i o szóstej rano bydgoskie lotnisko podawało temperaturę 11 stopni. 

W ciągu dnia temperatura ma jeszcze wzrosnąć i sięgnąć wczesnym popołudniem 14 stopni. Wzrastać będzie też zachmurzenie. Wieczorem jednak nadejdzie front chłodny. Jego pierwszym zwiastunem będzie deszcz, który prawdopodobnie zacznie padać około godziny 16, a spadek temperatury, czyli napływ zimnego powietrza spodziewany jest po 22-giej. Wiatr będzie dziś słaby, południowy, ale wieczorem w strefie frontowej stanie się porywisty i zmieni kierunek na zachodni. Rano będzie około zera. Ciśnienie już wieczorem osiągnie minimum i zacznie rosnąć. 

Środa i czwartek będą chłodne — z temperaturą dzienną około +6 stopni i nocnymi przymrozkami. Ciepła fala powietrza powróci w piątek, prawdopodobnie na trochę dłużej. W każdym razie weekend zapowiada się ciepły.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.03, a zajdzie o 17.50. Dzień będzie trwał 11 godzin i 46 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor