POLICJA 997 13 sty 14:19 | ak
Starsza kobieta ukradła ze sklepu puszkę z datkami. Szuka jej policja [AKTUALIZACJA]

fot. policja

Policjanci z bydgoskich Wyżyn poszukują seniorki, która w sklepie przy ul. Kąkolowej ukradła puszkę na datki. Mundurowi proszą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach.

AKTUALIZACJA: Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny odwołują komunikat z dnia 13 stycznia, dotyczący kradzieży puszki do zbiórki pieniędzy. Policja ustaliła personalia kobiety.  Został jej rownież przedstawiony w dniu dzisiejszym (14 stycznia) zarzut kradzieży.


Zdarzenie miało miejsce 5 stycznia 2022 roku około godz. 13.10 w sklepie przy ul. Kąkolowej w Bydgoszczy.

Sprawczynią kradzieży jest kobieta w wieku około 70 lat, która robiąc zakupy, wzięła puszkę z pieniędzmi stojącą na ladzie przy kasie i włożyła ją do wózka zakupowego, po czym opuściła sklep.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Świadków zdarzenia lub osoby, które rozpoznają na załączonych zdjęciach sprawczynię kradzieży,  prosimy o kontakt z policjantami z komisariatu na bydgoskich Wyżynach przy ul. Ogrody 19A. Informację można przekazać również dzwoniąc pod numer telefonu 47 751-14-38, a także całodobowo pod numerami 47 751 15 59 lub 112 powołując się na znak sprawy l.dz.VE-117/22.

 

źródło: KWP w Bydgoszczy, kom. Lidia Kowalska

ak

ak Autor