POLICJA 997 20 lut 2019 | Redaktor
Amfetaminę trzymał w kuchni

fot. Policja

34-letni mieszkaniec Fordonu odpowie za posiadanie narkotyków. Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali go w jego mieszkaniu, gdzie zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę.

Bydgoscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że mieszkaniec Fordonu w miejscu zamieszkania posiada narkotyki. By potwierdzić tę informację, w poniedziałek (18 lutego) zapukali do jego drzwi. Policjanci przeprowadzili przeszukanie. Choć 34-latek twierdził, że zabronionych substancji nie ma, to szybko okazało się, że kłamie.

fot. Policja

Przeszukując kuchenię mundurowi ujawnili na szafce ukryty w kartonie słoik z białym proszkiem oraz woreczek z suszem roślinnym. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że to ponad 46 gramów amfetaminy i ponad pół grama marihuany. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli wagę elektroniczną, niemal 400 sztuk tzw. „strunówek”, telefon komórkowy oraz pieniądze.

34-letni bydgoszczanin trafił do policyjnej izby zatrzymań, a następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania zabronionych substancji psychoaktywnych.

We wtorek (19 lutego) mężczyzna trafił przed oblicze prokuratora, który po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym zastosował wobec niego policyjny dozór.

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor