POLICJA 997 3 gru 19:03 | ak
Biały proszek, susz i podejrzana ciecz w mieszkaniu zatrzymanego 26-latka

fot. policja

Włocławscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 26-latka podejrzanego o posiadanie zabronionych substancji. W wyniku przeszukania znaleźli w mieszkaniu mężczyzny znaczną ilość amfetaminy i marihuany. Decyzją sądu włocławianin trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

Z wiedzy kryminalnych z Włocławka wynikało, że 26-letni włocławianin posiada w miejscu zamieszkania niedozwolone środki. Ustalenia te potwierdziły się podczas przeprowadzonego przez nich przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych.  

Mundurowi znaleźli w mieszkaniu biały proszek, podejrzanie wyglądającą ciecz, a także susz roślinny. Badania wykazały, że jest to ponad 400 g amfetaminy i 1,5 litra tej substancji w postaci płynnej oraz 50 g marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut nielegalnego posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt tymczasowy. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Włocławek, nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek

ak Autor