POLICJA 997 28 lut 2018 | Redaktor
Brawo Policja, brawo bydgoszczanie. Pani Halina odnaleziona

Kobieta została odnaleziona wczoraj (27 lutego) około godz. 20:30. Przebywała na klatce schodowej jednego z bloków na bydgoskich Wyżynach. Kobieta została przewieziona na konsultacje lekarską – poinformował „Tygodnik” komisarz Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP Bydgoszcz.

Pani Halina zaginęła w poniedziałek. „Zaginiona wyszła z mieszkania przy ulicy Siedleckiego 25 w Bydgoszczy wraz z psem, czarnym kundelkiem krótkowłosym, pies wabi się Max. Ubrana w czarną kurtkę z kapturem, z jaskrawo zielonymi zamkami na kieszeniach i wzdłuż środkowego zapięcia, brązową czapkę z pomponem, czarne spodnie, czarne buty  – podawał jeszcze wczoraj (27 lutego) o godz. 15:23 policyjny komunikat.

Losem pani Haliny przejęli się bydgoszczanie. W taki mróz szanse na przetrwanie na zewnątrz ogrzewanych pomieszczeń spadały bowiem do minimum. Internetowe serwisy informacyjne udostępniły komunikat na portalach społecznościowych. Przede wszystkim na niezawodnej w takich momentach grupie Facebookowej  - Bydgoszczanie.

Wieczorem kobieta została odnaleziona. Kobieta została przewieziona na konsultacje lekarską – poinformował „Tygodnik” komisarz Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP Bydgoszcz.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor