POLICJA 997 23 sty 2018 | Redaktor
Kierowca, który potrącił 14-latkę na Nakielskiej sam zgłosił się na policję

screen z nagrania wypadku

Dziś (23.01) o godz. 14.00 na komisariacie na Błoniu stawił się kierujący pojazdem, który wczoraj rano przy ulicy Nakielskiej 17 potrącił na przejściu dla pieszych 14-letnią dziewczynę.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, ok. godz. 7.20 na przejściu dla pieszych na wysokości ulicy Nakielskiej 17. 14-letnia dziewczyna została potrącona przez rozpędzoną osobówkę. Kierowca, który spowodował wypadek uciekł z miejsca zdarzenia.

Policja informowała wczoraj. - 14-letnia dziewczyna została potrącona najprawdopodobniej przez opla astrę kombi w kolorze ciemnogranatowym. Staramy się ustalić, do kogo należy ten pojazd. Mamy zabezpieczone nagranie, ale nie widać na nim tablic rejestracyjnych - informuje nas kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy. - Nastolatka trafiła z obrażeniami do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – uspokaja.

Dziś kom. Przemysław Słomski poinformował:

Dzisiaj (23.01.2018) około godziny 14:00 do Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie stawił się najprawdopodobniej kierujący pojazdem, który wczoraj (22.01.2018) rano przy ulicy Nakielskiej 17 w Bydgoszczy potrącił na przejściu dla pieszych 14-letnią dziewczynę. Teraz trwają czynności procesowe z udziałem mężczyzny. Do sprawy policjanci zabezpieczyli jego samochód.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor