POLICJA 997 9 wrz 17:27 | Redaktor
Kolejni zatrzymani

fot. KMP Toruń

Poszukiwacze z toruńskiej komendy tylko w ciągu 7 dni zatrzymali 11 osób poszukiwanych listem gończym. Wczoraj w ich „sidła” wpadł 41-latek, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za pobicie i kierowanie gróźb karalnych. Ten i pozostali będą teraz odbywać kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa i wykroczenia.

Codzienna służba funkcjonariuszy z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ukierunkowana jest na poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości do odbycia zasądzonej kary więzienia za przestępstwa, których dopuścili się w przeszłości.

Wczoraj (07.09.2023) poszukiwacze z toruńskiej komendy, na podstawie zdobytych informacji, namierzyli i zatrzymali 41-latka, który od połowy maja bieżącego roku ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego za pobicie i kierowanie gróźb karalnych. Jeszcze tego samego dnia policjanci doprowadzili zatrzymanego do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe kilkanaście miesięcy.

To tylko jedna sprawa, w której w ciągu ostatnich 7 dni brali udział poszukiwacze. Od początku września w „sidła” policjantów wpadło w sumie 11 osób, za którymi wydano listy gończe.

 

źródło: KMP Toruń

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor