Nie żyje kobieta poszkodowana w karambolu

fot. Bydgoszcz998
Zmarła 55-letnia kobieta, ofiara wypadku w Stryszku na drodze krajowej numer 25. Bydgoscy policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności, zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.
Inne z kategorii
O krok od tragedii na przejazdach kolejowych! Policja łapie piratów na gorącym uczynku
Szokujące kulisy wypadku w Chełmnie! Kierowca wjechał „pod prąd” – trwa śledztwo policji
Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek (7 maja) wczesnym popołudniem na węźle w podbydgoskim Stryszku, gdzie zderzyły się trzy samochody osobowe. Trzy osoby poszkodowane w wypadku trafiły do szpitala. Jedna z nich, 55-letnia kobieta, zmarła.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem astra uderzył w tył jadącego przed nim opla vectry. Siła uderzenia spowodowała, że auto zaczęło się obracać. W tym momencie w jego przód uderzył nadjeżdżający seat ibiza.
Najciężej poszkodowanymi okazały się osoby, podróżujące oplem vectra.
Bydgoscy policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności, zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.
Źródło: Policja