POLICJA 997 10 mar 2019 | Redaktor
Pięć osób w szpitalu. Zderzenie trzech pojazdów

fot. Policja

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na drodze K-62 w m. Józefowo (gm. Włocławek). W wyniku zderzenia trzech pojazdów osobowych pięciu uczestników trafiło do szpitali.

 
fot. Policja
 
Do zdarzenia doszło w sobotę (9 marca 2019 r.) po godzinie 16.00 na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Józefowo (gm. Włocławek). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-letni kierujący pojazdem audi, jadąc od strony Pikutkowa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się z Włocławka osobowy vw. Po zderzeniu się pojazdów dodatkowo w tył vw uderzył jeszcze pojazd kia, której 45-letnia kierująca nie miała możliwości uniknięcia tego zdarzenia. Do szpitali przez załogi ratownictwa medycznego zostało zabranych pięć osób, w tym trzy z audi i dwie z vw. Droga pomiędzy Włocławkiem, a Pikutkowem na czas prowadzonych czynności była zablokowana i w tym czasie wyznaczono objazdy.
 
Natomiast w sprawie wypadku drogowego prowadzone jest postępowanie pod nadzorem prokuratora, które wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.
 
Źródło: Policja
Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor