POLICJA 997 3 paź 2019 | Redaktor
Policja wzięła pod lupę rondo Fordońskie. Posypały się mandaty [ZDJĘCIA]

fot. Policja

Policjanci z bydgoskiej drogówki kolejny raz podglądali zachowanie kierowców na skrzyżowaniu. Tym razem obserwowali rondo Fordońskie w Bydgoszczy. Niestety, nadal są kierowcy, którzy nie przestrzegają przepisów.

W czwartek (3 października) przed południem przez blisko półtorej godziny policjanci przeprowadzili działania z użyciem Mobilnego Centrum Monitoringu. Tym razem pod lupę wzięli rondo Fordońskie w Bydgoszczy.

Policyjne kamery obserwowały kierujących, którzy nie stosowali się do znajdującego się tam oznakowania, a przede wszystkim sygnalizacji świetlnej i wjeżdżali na rondo na czerwonym świetle. Dwa patrole zmotoryzowane, w tym jeden motocyklowy znajdujące się na ulicy Jagiellońskiej oraz za mostem Pomorskim były informowane przez obsługę monitoringu o niezdyscyplinowanym kierowcy. Mundurowi zatrzymywali wskazane auto i rozliczali kierowcę za popełnione wykroczenie.

W trakcie działań policjanci ujawnili ośmiu kierowców, którzy wjechali na czerwonym świetle na skrzyżowanie. Mundurowi zapowiadają kontynuację działań.

Źródło i foto: Policja (oprac. red)

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor