POLICJA 997 9 sie 2019 | Redaktor
Potrąciła pieszą na Nowodworskiej i odjechała. Widziałeś to? [KOMUNIKAT]

fot. ilustracyjna Anna Kopeć

Policjanci z komisariatu na Szwederowie proszą o kontakt osoby, które były świadkami potrącenia pieszej przy ul. Nowodworskiej niedaleko skrzyżowania z ul. Podgórną i Ugory. Kierująca nie ustąpiła pierwszeństwa pieszej, potrąciła ją, po czym odjechała z miejsca zdarzenia.

Policjanci z komisariatu na bydgoskim Szwederowie, pod nadzorem prokuratora, prowadzą postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło 6 sierpnia 2019 r. około godz.11.00 w Bydgoszczy, na przejściu dla pieszych przy ul. Nowodworskiej niedaleko skrzyżowania z ul. Podgórną i Ugory. Wówczas kobieta kierująca nieustalonym samochodem osobowym koloru srebrnego nie ustąpiła pierwszeństwa pieszej przechodzącej przez przejście dla pieszych na ulicy  Nowodworskiej. Po uderzeniu bokiem pojazdu w pokrzywdzoną, która przewróciła się doznając obrażeń ciała, kierująca wysiadła z pojazdu i pozbierała elementy uszkodzonego lusterka, po czym wsiadła do auta i odjechała.

Świadkowie opisywanego zdarzenia proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo: osobisty przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod numerem (52) 525 52 69 (czynny całodobowo), powołując się na sygnaturę akt: L.dz.kr-II-2951/19

źródło: Policja (podkom. Lidia Kowalska)

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor