POLICJA 997 17 cze 12:23 | ak
Przywłaszczył plecak z portfelem na Wyspie Młyńskiej. Szuka go policja [VIDEO]

fot. policja

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo poszukują mężczyzny, który z ławki w parku na Wyspie Młyńskiej, zabrał pozostawiony plecak. Następnie przy pomocy przywłaszczonej karty płatniczej dokonał kilku płatności w jednym z bydgoskich sklepów. Zdarzenie zarejestrował monitoring sklepu.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia plecaka z zawartością m. in. portfela, w którym znajdowały się dokumenty oraz karta płatnicza. Zdarzenie miało miejsce 7 (marca) między godziną 1:00 a 3:00 na terenie Wyspy Młyńskiej w Bydgoszczy.

Wówczas sprawca, z ławki w parku znajdującej się naprzeciw Młynów Rothera, zabrał pozostawiony plecak, a następnie przy pomocy przywłaszczonej karty płatniczej dokonał kilku płatności w jednym ze sklepów na terenie Bydgoszczy.

Wizerunek sprawcy zarejestrował monitoring sklepu. Na nagraniu widać mężczyznę:

  • wiek 30-40 lat  
  • czarne krótkie włosy
  • ubrany w czarną zimową kurtkę
  • jasne spodnie
  • jasne beżowe buty

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach oraz filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 26, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 1168/21.

źródło: KWP w Bydgoszczy, podkom. Lidia Kowalska

ak Autor