POLICJA 997 20 mar 14:41 | Redaktor
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest poszukiwany w związku z uszkodzeniem ciała [VIDEO] [AKTUALIZACJA]

fot. screen/policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie i zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

AKTUALIZACJA:

Policja odwołuje komunikat dotyczący publikacji wizerunku mężczyzny podejrzewanego o dokonanie uszkodzenia ciała w dniu 9 grudnia 2022 roku przy ulicy Plac Kościeleckich w Bydgoszczy. 

Odwołanie podyktowane jest ustaleniem personaliów mężczyzny.


Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała, do którego doszło 9 grudnia 2022 roku przy ulicy Plac Kościeleckich. Nieustalony mężczyzna dokonał uszkodzenia ciała, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Sprawca został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Informację można przekazać prowadzącemu postępowanie pod numerem telefonu 47 751 53 32 lub osobiście w KP Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19, a także telefonicznie całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112. Należy się przy tym powołać na znak sprawy L.dz. II kr 4458/22.

 

źródło: KMP w Bydgoszczy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor