POLICJA 997 10 lut 15:35 | Redaktor
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc [KOMUNIKAT]

mat. policji

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do punktu warzywnego przy ulicy Nakielskiej w Bydgoszczy. Zdarzenie miało miejsce 31 stycznia 2021 r. o godz. 23:32. Sprawca włamując się do punktu handlowego ukradł gaśnicę. Jego wizerunek zarejestrował monitoring. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach oraz filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 76, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 541/21.

mat. KWP Bydgoszcz, kom. Przemysław Słomski

(ak)

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor