POLICJA 997 24 sty 10:31 | Redaktor
Śmiertelny wypadek w Kruśliwcu pod Inowrocławiem. Policja szuka świadków

fot. ilustracyjna, Anna Kopeć

Po zderzeniu dwóch pojazdów osobowych w szpitalu zmarła 79-letnia pasażerka jednego z nich. Dwie inne kobiety doznały obrażeń. Śledztwo w sprawie wypadku drogowego prowadzi inowrocławska policja pod nadzorem prokuratury.

Wczoraj (23 stycznia) około godz. 13.30 patrol ruchu drogowego interweniował w związku ze głoszeniem o zderzeniu się dwóch pojazdów w miejscowości Kruśliwiec gmina Inowrocław.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem marki Audi 42-letni mężczyzna, jadąc w kierunku Pakości, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z kierującą również audi 40-letnią kobietą. Na skutek zderzenia obrażeń ciała doznała kierująca audi oraz dwie pasażerki. Jedna z nich 79-letnia po przewiezieniu do szpitala zmarła.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Do szczegółowych badań została pobrana krew. Ponadto zatrzymane zostały  także dowody rejestracyjne samochodów, z uwagi na uszkodzenia pojazdów.

Śledztwo ma na celu ustalenie dokładnych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Policja kieruje jednocześnie apel do świadków o kontakt z komendą powiatową w Inowrocławiu, telefon numer 47 7528 339.


źródło: KPP w Inowrocławiu

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor