POLICJA 997 24 gru 2020 | ak
Świąteczna Paczka od śródmiejskich policjantów

fot. nadesłane

We wtorek (22 grudnia) policjanci z Ogniwa Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Bydgoszcz – Śródmieście przekazali potrzebującej rodzinie „Świąteczną Paczkę”.

Policjanci ze śródmiejskiego komisariatu, wzorem ubiegłych lat, w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia obdarowali potrzebującą rodzinę upominkami. Dzięki  wsparciu i hojności życzliwych ludzi, zakupiono artykuły pierwszej potrzeby, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. 

Do akcji kolejny już raz włączyli się policjanci z Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KP Bydgoszcz – Śródmieście, przekazując paczkę ze słodyczami oraz pluszowy upominek.

W porozumieniu z pracownikami socjalnymi z ROPS „Bartodzieje”, którzy na co dzień sprawują opiekę nad rodziną, zgromadzone produkty przekazano pani Paulinie, która samotnie wychowuje 4 lenią Maję. 

W imieniu Kierownictwa Komisariatu oraz wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania „Świątecznej Paczki”, Komendant Komisariatu Policji Bydgoszcz – Śródmieście podinsp. Przemysław Kozłowski, przekazał obdarowywanej rodzinie życzenia świąteczno-noworoczne. 

W podziękowaniu za okazane wsparcie, policjanci prócz uśmiechu i radości otrzymali od obdarowanej własnoręcznie wykonaną kartkę świąteczną.

mat.policji, zmiany red.

ak Autor